Звернення директора

Шановні випускники, колеги, студенти  та друзі (партнери) Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка!

Інститут міжнародних відносин є відомим освітнім та науковим центром, який займає провідні позиції серед національних вузів. Випускниками Інституту є громадяни нашої країни та зарубіжних країн, серед яких чимало видатних державних діячів, впливових політиків, дипломатів, керівників великих підприємств, установ та організацій, відомих вчених. Інститут пишається успіхами своїх випускників, оскільки своїми досягненнями та професіоналізмом Ви множите славу ІМВ, перетворюючи його ім’я на бренд.

Настав час об’єднати всіх, хто починав свої життєві і професійні досягнення зі стін Інституту міжнародних відносин і нині продовжує повсякденно утверджувати їх, згуртувати осіб-однодумців, для яких ІМВ назавжди залишиться символом професіоналізму, моральності, освіченості, які дорожать університетськими традиціями та ідеалами, які хочуть і можуть сприяти повноцінному і всебічному розвитку Alma-mater.

У  квітні 2013 року завершився процес формування Ендаумент-фонду на базі  Благодійної організації «Фонд розвитку Інституту міжнародних відносин». У провідних університетах світу на надходження із ендаумент-фондів припадає 25-45% доходів їх бюджетів. Світова практика фондів цільового капіталу нараховує більше ніж 500-річну історію. Фонд призначений для накопичення недоторканого цільового капіталу для забезпечення фінансової стабільності Інституту, успішної реалізації статутних цілей, стратегічного розвитку, незалежності від економічних та суспільних змін. Завданням Фонду є акумулювання фінансових ресурсів, що надходять від студентів, випускників, бізнес-партнерів, усіх кому не байдуже майбутнє країни, й використання доходів від їх інвестицій в становлення та розвиток ІМВ як національного дослідницького інституту світового рівня.

Фонд розвитку ІМВ не тільки чітко декларує ті напрямки, на які будуть витрачати кошти благодійників, але й наслідує у своїй фінансовій політиці принципи прозорості, які надають можливість інвесторам бути впевненими у їх цільовому використанні.

Запрошуємо усіх випускників, студентів, колег та друзів Інституту взяти участь у формуванні Ендаумент-фонду та внести посильний вклад у подальший розвиток ІМВ.

Будь-який Ваш внесок буде прийнято з вдячністю, а Ваше ім’я – вписано до новітньої історії славетного вузу країни.  Інвестиції в освіту – це інвестиції у майбутнє!

Ми будемо раді співробітництву й готові направити Вам офіційну пропозицію.

З повагою,  Директор ІМВ професор В.В.Копійка!

Голова Правління БО « Фонд розвитку ІМВ»  професор В.П.Мазуренко!


Довідка про "Благодійний фонд "Фонд розвитку Інституту міжнародних відносин"