Академічна мобільність

Академічна мобільність є одним із пріоритетних напрямів діяльності Інституту, що передбачає можливість учасників освітнього процесу навчатися, викладати, стажуватися чи проводити наукову діяльність тощо в іншому вищому навчальному закладі на території України чи поза її межами.

Основні види та форми академічної мобільності, організаційне забезпечення, визнання результатів програми академічної мобільності, механізм перезарахування отриманих кредитів Європейської кредитно-трансферної системи (ЄКТС) та інші положення регулюються наступними документами:

 

На цій сторінці Ви знайдете інформацію про програми обміну, гранти та стипендії, доступні учасникам освітнього та наукового процесів.

УВАГА! Інформація постійно оновлюється! Слідкуйте за анонсами на сайті Інституту та на сторінках у соцмережах.

 

ЯКІ ВИМОГИ ДО ПРЕТЕНДЕНТА:

  • Володіння іноземною мовою на рівні не нижче В2 Upper Intermediate (80-90 балів);
  • Студенти, які закінчили 1 рік навчання за програмою бакалавра;
  • Середній бал успішності не нижчий 80 балів.

 

КОЛИ МОЖНА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ:

  • При оформленні стажування на осінній семестр документи подаються у Міжнародний відділ НН ІМВ (кім. № 261) з 15 квітня по 15  травня кожного року;
  • При оформленні стажування на весняний семестр документи подаються у Міжнародний відділ НН ІМВ (кім. № 261) з 15 жовтня по 15 листопада кожного року;
  • У разі самостійної організації стажування документи подаються у Міжнародний відділ НН ІМВ (кім. № 261) не пізніше, ніж за два тижні до початку стажування.

 

ЯК МОЖНА ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ:

1) Обираєте ВНЗ – партнер зі списку партнерів КНУ Шевченка або партнерів НН ІМВ (або самостійно знаходите та подаєте заявку на освітній грант чи програму);

2) Готуєте необхідні документи, зокрема:

Передаєте їх до Міжнародного відділу для подальшого контактування з ВНЗ – партнером.  Якщо Ви самостійно знайшли програму чи грант, документи надсилаються Вами ВНЗ – партнеру особисто.

3) Очікуєте на відповідь від обраного ВНЗ;

4) Оформлюєте відрядження.

 

ДЕ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО ВНЗ - ПАРТНЕРИ:

 

Важливо!

Інформація про гранти, стипендії та інші можливості постійно оновлюється на:

 

Важливо! Детальна інформація знаходиться на сайті Відділу академічної мобільності КНУ Шевченка

За більш детальною інформацією звертайтесь до Міжнародного відділу НН ІМВ (261 кабінет)