Переосмислення регіональних досліджень (BBSR)

Переосмислення регіональних досліджень: зв'язок Балтійського і Чорного морів (BBSR)


Тривалість: 15 жовтня 2017 року - 14 жовтня 2021 року

Загальна мета проекту - модернізація регіональних досліджень в Україні шляхом впровадження англомовної магістерської програми, яка спеціалізується на Балтійському і Чорноморському регіонах.

2-річна магістерська программа з дослідження Балтійського і Чорноморського регіонів, яка запроваджена англійською мовою в Львівському національному університеті імені Івана Франка (IFNUL), а також окремі модулі, реалізовані в інших українських університетах, надають чудову можливість для студентів отримати міждисциплінарний досвід навчання в поєднанні з інноваційними освітніми методами. Програма  орієнтована як на українських, так і іноземних студентів, чиї академічні інтереси або практична діяльність тісно пов'язані з Балтійським і Чорноморським регіонами.

Реалізація такої магістерської програми і модулів в українських вузах сприяє співпраці між вузами України та вузами країн регіону Балтійського моря з метою проведення комплексних досліджень  в цілому регіону, його історичного і поточного політичного, економічного і культурного розвитку, національного та міжнародного співробітництва всередині та  між країнами регіону, а також перспектив регіону в контексті європейської інтеграції та регіонального співробітництва.

Проект також здійснював навчання українських викладачів сучасній методології викладання і допоміг модернізувати навчальне середовище.

Партнери:

  1. Тартуський університет, Естонія
  2. Львівський національний університет ім. Івана Франка, Україна
  3. Університет Адама Міцкевича в Познані, Польща
  4. Лундський університет, Швеція
  5. Університет Вітаутаса Магнуса, Каунас, Литва
  6. Маріупольський державний університет, Україна
  7. Одеський національний університет ім. І.І. Мечникова, Україна
  8. Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Україна


Більше інформації: imv_it@ukr.net

Facebook