Зустріч з Антоном Кориневичем у межах дисципліни "Право міжнародних договорів"

Антон Кориневич

Запрошуємо студентство Університету приєднатися до онлайн-зустрічі з паном Антоном Кориневичем,  к.ю.н., послом з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, доцентом кафедри міжнародного права нашого Інституту.

Захід проводитиметься в межах англомовної навчальної дисципліни "Право міжнародних договорів". Під час заходу, серед іншого, буде розглянуто питання про те, як Україна використовує міжнародні договори за своєї участі для боротьби з Російською Федерацією на міжнародно-правовому фронті.

Зустріч розпочнеться 15 квітня 2024 року о 08:00 (за київським часом).

Для участі у заході, що проводитиметься англійською мовою, необхідно заповнити коротку реєстраційну форму, яка буде активною до 23:59 14 квітня 2024 року

Якщо ви реєструвалися на попередньо заплановану дату (13 березня 2024 року), то повторно заповнювати анкету не потрібно, вам уже було надіслано нове посилання в Zoom.

У разі, якщо ваше бажання взяти участь у цій зустрічі збіглося з наявністю заняття за розкладом, просимо погодити вашу відсутність з викладачем/викладачкою.