Міжнародна конференція до 25-річчя кафедри міжнародних фінансів

партнери

Запрошуємо вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансові аспекти розвитку глобальної економіки: виклики та перспективи», приуроченої до 25-річчя кафедри міжнародних фінансів та 80-річчя Навчально-наукового інституту міжнародних відносин, яка відбудеться 15 травня 2024 року. Форма участі: дистанційна (Zoom-конференція).

Робочі мови конференції: українська, англійська.

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

I. Актуальні проблеми міжнародних фінансів

II. Фінансові детермінанти розвитку економіки України

III. «Науковий Студентський Діалог»: погляд молоді на глобальні фінансові виклики

ДЛЯ УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ НЕОБХІДНО:

• Зареєструватися та подати тези доповіді за посиланням
  • Дедлайн реєстрації та подачі тез доповідей: 10 травня 2024 р.

За підсумками роботи конференції планується підготовка збірника тез у вигляді окремого випуску «Актуальні проблеми міжнародних відносин» (кат. Б) з присвоєнням DOI. Авторам найкращих тез буде запропоновано опублікувати статтю безкоштовно в іншому номері журналу.

Сертифікати участі у конференції будуть надані учасникам за вимогою.

Детальну інформацію про вимоги до оформлення тез та контактні дані ви можете знайти в інформаційному листі конференції.

Участь у конференції безкоштовна.

Відповідальний секретар конференції: к.е.н., доц. Кузнєцова Наталія Володимирівна

Телефон: +38 (044) 481-44-89

E-mail: kf.conference2024@gmail.com

СПОДІВАЄМОСЯ НА ПЛІДНУ НАУКОВУ СПІВПРАЦЮ!