Клуб випускників Ardea Alba

Клуб Випускників ІМВ "Ардеа Альба" - офіційно зареєстрована та діюча громадська організація, яка має на меті об'єднання випускників та академічного персоналу Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка (надалі - "ІМВ", "Інститут") різних років та спеціальностей.

Клуб було засновано навесні 2010 року групою студентів кафедри міжнародного права, які провели перші неформальні збори. Офіційно ж Клуб було зареєстровано як громадську організацію влітку 2011 року. Статут Клубу й досі зберігає імена своїх членів-засновників. Прийом до Клубу закритий - він здійснюється лише за 2-ма попередніми рекомендаціями вже дійсних членів, або за прямим запрошенням Директорії Клубу.

Назва Клубу "Ardea Alba" перекладається з латини як "Біла Чепура (Лелека)". Чепура — Ardea — притаманний українському фольклору, культурі і географії птах, який символізує прив'язаність до власного гнізда (алегорія на Інститут). Білий колір — Alba — обраний з урахуванням його характеристики, як геральдичного кольору. Білий замінює геральдичний метал Срібло (Argent), і символізує благородство і відвертість, а також чистоту, невинність і правдивість.

Одночасно з назвою було прийнято і мотто Клубу — "Ibi Victoria Ubi Concordia", яке перекладається з латини як "перемога там, де згода". Цей вислів відсилає до принципів єдності та взаємопідтримки випускників, принципів, які культивуються Клубом, та завдяки яким Клуб досі активно діє і розвивається. Мотто має особливе значення, адже зважаючи на історію Інституту та кон’юнктуру його викладачів і студентів, Клуб підкреслює: "Єдине, що має значення - це наше спільне минуле в стінах Інституту. Все інше - умовності".

Ардеа Альба не входить до адміністративної структури Інституту і діє окремо від нього, але наразі є єдиною організацію випускників, яка провадить активну діяльність та має постійних членів. Керівним органом Клубу є Директорія . На сьогодні членами клубу є близько 120 осіб майже з усіх курсів та спеціальностей Інституту.

Ми культивуємо дух братерства і дружнього плеча. Ми зміцнюємо зв’язки і послаблюємо почуття буденності. Ми сприяємо соціалізації колишніх і нинішніх студентів, допомагаємо у поданні документів на навчання закордон, надаємо підтримку при працевлаштуванні, проводимо заходи і реалізовуємо проекти, покликані підвищити академічний і соціальний престиж Інституту. Серед таких проектів: закрита зустріч із Президентом Грузії – М. Саакашвілі, "Сніданки о 9 ранку" - спільні сніданки членів Клубу із відомими особистостями, "Ліга Гостинності" - платформа для підтримки подорожуючих, благочинний літературний фонд "MP Fund", презентації про освіту закордоном спільно із грантовими організаціями тощо.

У рамках "Ліги Гостинності" Ардеа Альба надає інформаційну та іншу підтримку подорожуючим членам Клубу, аж до зустрічі, організації дозвілля, надання адаптаційної підтримки та цінних порад щодо перебування. Для цього ми створили мережу "Хостів АА" - друзів або членів Клубу, які постійно або тимчасово перебувають в іншій країні. Всі вони є випускниками ІМВ і надали згоду Клубу на участь у "Лізі Гостинності". На сьогоднішній день Ліга об'єднує Хостів у більш ніж 15 країнах та у близько 30 містах по всьому світу.

Щодо «Сніданків о 9 ранку», то ми надали студентам і членам Клубу можливість вільно поспілкуватись із Валентином Наливайченком, Лесею Оробець, Олександрою Кужель, Юрієм Мірошниченком, Василем Шкляром, Олегом Рибачуком, Братами Капрановими, Володимиром Тихим, Юрієм Ключковським та іншими відомими в Україні та за кордоном особистостями.

Ми зберігаємо старі традиції та засновуємо нові.

Приєднуйтесь!

Контакти:

Україна, м. Київ, 03056, пров. Ковальський 13, оф. 3

E-mail: info@ardeaalba.com

Тел. 097-422-93-35

Веб-сайт: www.ardeaalba.com