Автори

У литовській газеті «The Lithuania Тribune» вийшов матеріал Людмили Макей «Культурна дипломатія проти війни: двоє молодих українців реалізують міжнародні волонтерські проекти»

У ньому журналістка знайомить читачів з поглядами та з волонтерською діяльністю в сфері «культурної дипломатії» двох молодих українців – студентки з Канади, колишньої кропивничанки Анастасії Сокол і члена Молодіжної ради Кіровоградщини, студента Навчально-наукового інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Т.Шевченка Глєба Цуканова

Обидва представники українського студентства, на молоді роки яких випало важке випробування війною, впевнені, що захищати свою Батьківщину можна і шляхом підтримки різноманітних волонтерських ініціатив звичайних громадян. Подібні ініціативи стають потужним інструментом «культурної дипломатії», яка допомагає налагоджувати зв’язки між різними народами та країнами.

Ознайомитися з матеріалом можна за посиланням.