Лекція Джигуна Миколи на тему: «Сучасна міжнародно-правова практика забезпечення дипломатичної діяльності за кордоном»

Джигун

19 квітня 2024 року в Навчально-науковому інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася лекція начальника відділу закордонних установ управління кадрового менеджменту Міністерства закордонних справ України Джигуна Миколи Валерійовича на тему: «Сучасна міжнародно-правова практика забезпечення дипломатичної діяльності за кордоном»

Протягом лекції Микола Валерійович розкрив актуальні питання і особливості дипломатичної та консульської служби, розказав про специфіку ротації.  Студенти змогли задати низку змістовних питань по темі лекції.  Відбулася жвава дискусія щодо особливостей призначення послів, отримання агриману і про те, які кадри наразі потребує МЗС України як для внутрішньої роботи, так і  для роботи за кордоном.