Лекція Георгія Попова на тему: "Гендерні аспекти розслідування насильства, пов'язаного з конфліктом"

Спікер

Запрошуємо студентство Університету приєднатися до відкритої онлайн-лекції Георгія Попова на тему: "Гендерні аспекти розслідування насильства, пов'язаного з конфліктом".

Георгій Володимирович Попов - доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України, національний експерт Ради Європи, адвокат, радник адвокатського об'єднання "Актум Груп".

Захід проводитиметься в рамках навчальної дисципліни "Гендерні питання у міжнародному праві", яка викладається на І курсі магістерської освітньої програми "Міжнародне право".

Зустріч розпочнеться 05 квітня 2024 року о 09:30 (за київським часом). Для участі у заході, що проводитиметься українською мовою, необхідно заповнити коротку реєстраційну форму, яка буде активною до 09:00 05 квітня 2024 року.

У разі, якщо ваше бажання взяти участь у цій зустрічі збіглося з наявністю заняття за розкладом, просимо погодити вашу відсутність з викладачем/викладачкою