Освітня літня програма з європейських і міжнародних студій від французької НУО «Україна в Європі»

подорож

З вірою у перемогу французька НУО «Україна в Європі» має за честь запросити студентів ННІМВ з 29 червня до 7 липня 2024 року до участі у літній освітній подорожі за маршрутом Львів – Брно – Прага – Плзень – Нюрнберг - Страсбург – Берн – Ансі - Женева  - Брно - Львів з відвідуванням шести інституційМеморіалу Нюрнберзького процесу; Європейського парламенту, Ради Європи, Європейського Суду з прав людини (ЄСПЛ) у Страсбурзі; Палацу Націй ООН та Світової організації торгівлі (СОТ) у Женеві та цікавою культурною програмою у Чехії, Німеччині, Франції та Швейцарії.

Співорганізатори в ННІМВ : кафедра іноземних мов, координатор : Полєєва Юлія Сергіївна, моб. 068 813 85 50 (vibertelegram).

Реєстрація учасників здійснюється на основі заповненої анкети  до 1 травня 2024 року.

Програма подорожі за посиланням

Кількість учасників обмежена! Не баріться!

Більше про діяльність НУО «Україна в Європі» можна дізнатися у брошурі

Вайбер-спільнота