Профорієнтаційна зустріч студентів 1МК з Юрієм Морозовим
![професор](/sites/default/files/styles/wide/public/2024-06/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8-204.png?itok=i8paZA9E)
7 червня 2024 року в стінах ННІМВ відбулася профорієнтаційна зустріч студентів 1 МК з українським фахівцем з телеіндустрії Юрієм Морозовим. Студенти мали змогу з вуст професіонала дізнатися деталі виробництва серіалів та фільмів.
Американські, англійські, українські серіали, секрети утримання уваги глядача та багато інших цікавих секретів телевиробництва були у центрі уваги слухачів. Ю. Морозов поділився своїм багаторічним досвідом та історіями зі знімальних майданчиків України та світу. Обговорили роботу українських та міжнародних телеканалів, роль комунікації та комунікативних навичок у діяльності медіа фахівця, а також місце серіалів та кіно в майбутньому як елементу національної культури, інструменту «м’якої сили».
Дякуємо пану Юрію за цікаву та інформативну зустріч і чекаємо на нову дискусію.
Тарас Чапенко 1МК