Український підприємець Петро Зорич зустрівся із студентами-міжнародниками

Петро Зорич

3 квітня 2024 року до студентів спеціальності «міжнародні комунікації» завітав Петро Зорич, український підприємець, співзасновник і керівник холдингу, який об’єднує компанії медичного, фармакологічного, соціального та інших напрямів.

Він розповів про історію становлення та розвитку бізнесу, специфіку та структуру корпоративного управління холдингом, розподіл обов’язків між органами управління і структурними підрозділами, а також про те як на практиці здійснюється виконання функцій корпоративного управління і як повномасштабне російське вторгнення вплинуло на організаційні процеси.

Особливо цікавими для студентів були кейси із практики корпоративного управління, способів здійснення корпоративних комунікацій, комунікативної взаємодії із стейкхолдерами компаній холдингу.

У кінці гість відповів на питання студентів.

Дякуємо за цікаву і змістовну зустріч!

Зустріч була організована в рамках проекту-лекторіуму Лабораторії міждисциплінарних медіа досліджень Центру експертно-аналітичних досліджень інформаційної і безпекової політики та стратегічних комунікацій.