Веселка країн 2023/2024

Команда міжнародного права

17 листопада 2023 року відбулася найочікуваніша подія цієї осені — «Веселка країн 2023/2024»! 6 команд освітніх програм, 6 неймовірно яскравих країн у період 90х-00х років та майже 2 місяці підготовки, щоб запалити Навчально-науковий інститут міжнародних відносин позитивом і найдзвичайною енергією!

Традиційно «Веселка» розпочалася із ярмарку, під час якого кожна команда презентувала свою країну, відповідну національну кухню та яскравий стенд, прикрашений за тематикою держави. Саме в цей момент почалася важлива складова заходу — збір коштів на Збройні сили України! Усі гроші, отримані під час ярмарку, також стали частинкою цієї благодійної мети.

Ярмарок, кухня

Далі, звісно, розпочалося найцікавіше — виступи команд-учасниць! Театральне, музичне, танцювальне мистецтво і не тільки… Ось, як минула «Веселка країн», на думку самих команд:

Команда міжнародного права (Індія): «Під час підготовки до «Веселки» ми дивилися старі індійські фільми, щоб відчути цю атмосферу на собі. Саме так вдалося максимально точно відтворити цю неймовірно яскраву та захопливу культуру: запальні танці, чуттєві діалоги й дуже смачну їжу! Усі учасники команди МП стали однією великою родиною і на сцені, і в житті після щоденних кількагодинних репетицій».

Команда МП
Команда міжнародного права. Індія

Команда міжнародних відносин (Марокко): «Цьогорічна «Веселка країн» змогла вразити своєю різноманітністю кожного. Для МВ випала ж нагода представити африканський колорит. Марокко — неймовірна країна з неймовірною культурою. Ми максимально старались поринути в її екзотичну кухню й традиції. «Веселка країн» — шанс розширити свою обізнаність. Щиро дякуємо адміністрації, організаторам та ЗСУ за таку чудову можливість!»

Команда МВ
Команда міжнародних відносин. Марокко

Команда міжнародних комунікацій (Італія): «Це тепла команда різноманітних людей, які підтримували один одного протягом всього часу підготовки. Смачна кухня зі своїми смішними етапами підготовки. Яскравий виступ та незабутні спогади про цю веселку».

Команда МК
Команда міжнародних комунікацій. Італія

Команда міжнародного бізнесу (США): «Цьогорічні США показали всім студентам ННІМВ мову музики та танцю. Після демонстрації незабутнього смаку американської кухні вихідці з вуличних банд дали залу відчути те, що закохало команду МБ в їхню цьогорічну країну. Активні, запальні та несамовиті рухи прокачали не тільки студентів, а і суддів. Команда США буде ще довго згадуватися як та, яка пішла проти правил та отримала нескінченну любов публіки».

Команда МБ
Команда міжнародного бізнесу. США

Команда міжнародих економічних відносин (Бразилія): «Виступ команди МЕВ був неймовірно яскравим та колоритним. Ми намагалися передати дух Бразилії в кожній нашій деталі: від оформлення стенду під час ярмарку до рухів танцю кожної школи самби під час виступу. Враження, які подарувала нам цьогорічна «Веселка», точно запамʼятаються надовго, а час, проведений учасниками команди разом під час підготовки, приніс незабутні емоції та обʼєднав нас, як ніколи».

Команда МЕВ
Команда міжнародних економічних відносин. Бразилія

Команда міжнародного регіонознавства (Японія): «Неонові ліхтарі, ретро-атмосфера в поєднанні з неймовірно смачною кухнею — що може бути краще? Цьогоріч наша команда виклалася на всі 100% та показала не лише гарні декорації та смачні страви, а й чуттєву сценічну постановку. Історико-культурна складова та власні історії героїв є одним із найкращих поєднань, і ми впевнені, що нам вдалося передати цю атмосферу глядачам».

Команда МР
Команда міжнародного регіонознавства. Японія

Після виступів усіх команд було підбито підсумки донатів на банки кожної команди: приз глядацьких симпатій отримала команда міжнародних комунікацій! Усього всіма командами було зібрано 188 334,51 гривню! Це неймовірна сума, яка перевищує минулорічну аж удвічі! Дякуємо всім за підтримку та участь, усі кошти буде переказано на ЗСУ, а звіти про це опубліковано на Телеграм-каналі Ради студентів ННІМВ!

І настав той самий кульмінаційний момент… Яка команда, на думку членів журі та глядачів, виступила найяскравіше, найкраще відобразила культуру та національну кухню країни? Переможці «Веселки країн 2023/2024» — команда міжнародного права, яка представляла Індію! Ми вітаємо МП із першою в історії «Веселки» перемогою! Так тримати, далі тільки більше!

Команда-переможець
Команда міжнародного права 

Дякуємо учасникам кожної команди, глядачам, волонтерам, журі та організаторам! Без вас цей день не був би таким особливим і незабутнім!