Зустріч із випускницею ННІМВ Катериною Харченко

Харченко

Кафедра міжнародних фінансів у межах серії профорієнтаційних заходів для студентів провела надзвичайно цікаву та пізнавальну зустріч із нашою випускницею Катериною Харченко, CFA, PhD!

Пані Катерина - Lead Product Owner у міжнародній компанії SimCorp Ukraine. Під час зустрічі Катерина розповіла про сферу фінансових технологій (fintech). використання технологій штучного інтелекту (AI) у фінансових продуктах, свій професійний шлях і особливості роботи в міжнародній компанії, а також дала цінні поради студентам щодо вибору майбутньої професії у фінансовій сфері.

Зустріч відвідали понад 30 студентів як офлайн, так і онлайн, у тому числі студенти ОП «Міжнародні фінанси та інвестиції», студенти спеціалізацій «Міжнародні фінанси» та «Міжнародні інвестиції» бакалаврської освітньої програми.

Щиро дякуємо Катерині за надзвичайно змістовну та мотивуючу зустріч!

Запрошуємо всіх слідкувати за новинами кафедри, адже попереду на вас чекає ще багато цікавих подій та заходів!