Експерт із Близького Сходу Рустам Рустамов. Зустріч із студентами-міжнародниками

Експерт

5 квітня 2024 року до студентів спеціальності «Міжнародні комунікації» завітав начальник відділу Близького Сходу 5-го Територіального департаменту МЗС Рустамов Рустам Алірза огли.

Він розповів про політичну і культурну специфіку регіону, особливість зовнішньої і внутрішньої політики країн Близького Сходу. Як Україна налагоджувала дипломатичні відносини із країнами регіону, як змінились двосторонні відносини після початку повномасштабного вторгнення. Особливо було цікаво послухати про здобутки і прорахунки вітчизняної дипломатії, а також які довгострокові наслідки вони мали. В кінці гість відповів на питання студентів.

Дякуємо пану Рустамову за цікаву і насичену зустріч!