IHL Summer Camp для студентів Інституту міжнародних відносин

Товариство Червоного Хреста України

Товариство Червоного Хреста України та ННІМВ КНУ імені Тараса Шевченка, у партнерстві із Данським Червоним Хрестом та Британським Червоним Хрестом, започатковують IHL Summer Camp виключно для студентів бакалаврату нашого Інституту та запрошують Вас взяти у ньому участь!

На IHL Summer Camp Ви отримаєте відповіді на найбільш актуальні питання:

• що таке міжнародне гуманітарне право та чи працює воно зараз?
  • у якому випадку цивільний об’єкт стає військовим?
  • в якому випадку цивільна особа втрачає імунітет від нападу?
  • чи має право сторона конфлікту вбивати військовополонених?
  • яка різниця між Міжнародним комітетом Червоного Хреста та Українським Червоним Хрестом?
  • чому стається стільки дезінформаційних атак на Український Червоний Хрест та якою є його діяльність?
  • як можна притягнути росію та конкретних осіб за порушення МГП до відповідальності?

А також Вас очікують багато інших актуальних питань і відповідей на них, інтерактивних сесій, активностей і живого спілкування як з тренерами, так і між собою.

• Хто може взяти участь: студенти освітньої програми «Міжнародне право» ННІМВ, які закінчили I–III курс.
  • Місце проведення: Київська область. Витрати на дорогу, проживання та харчування в усі дні заходу покриваються організаторами.
  • Коли: 16-20 серпня.
  • Мова IHL Summer Camp: українська.

Для подання заявки на участь у IHL Summer Camp просимо заповнити форму за посиланням.

Дедлайн подання заявки — до 20 липня 2023 року включно.