Коментар доцента кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Капітоненка М.Г. на каналі Espreso TV

коментар Капітоненка

8 квітня 2024 року, Микола Капітоненко, доцент кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, прокоментував перспективи відновлення ядерного потенціалу України та пояснив, чому Україна не має шансів на відновлення ядерного потенціалу.

"Україна позбулась ядерної зброї під спільним міжнародним тиском. Іншої альтернативи у нас не було. Це була спільна позиція США, Росії та інших ядерних країн, які хотіли за будь-яку ціну загальмувати процес розповсюдження ядерної зброї. Для них було важливо, щоб Україна позбулась ядерної зброї й приєдналась до договору про нерозповсюдження такого озброєння. На жаль, через те, що сьогодні обставини змінились не дає можливості відіграти назад це рішення", - пояснив Капітоненко.

Із коментарем можна ознайомитися за посиланням