Лекція Георгія Попова на тему: "Гендерні аспекти розслідування насильства, пов'язаного з конфліктом"

Лекція

05 квітня 2024 року в межах навчальної дисципліни "Гендерні питання у міжнародному праві", яка викладається на І курсі магістерської освітньої програми "Міжнародне право", відбулася відкрита гостьова онлайн-лекція на тему: "Гендерні аспекти розслідування насильства, пов'язаного з конфліктом", яку прочитав Георгій Володимирович Попов, д. ю. н., професор кафедри кримінального процесу та криміналістики Академії адвокатури України, національний експерт Ради Європи, адвокат, радник адвокатського об'єднання "Актум Груп".

Гість нашого Інституту розповів про правові норми, що встановлюють вимоги до проведення розслідування пов’язаного зі збройним конфліктом сексуального насильства, про особливості поводження з потерпілими від цього злочину, а також про практичні аспекти документування та розслідування випадків СНПК. Крім того, пан Георгій звернув увагу аудиторії на те, як в Україні змінилася ситуація з домашнім насильством за час повномасштабного вторгнення Російської Федерації. Наприкінці зустрічі студентство отримало можливість поставити запитання лекторові.