Лекція від пані Alma Taso Deljkovic на тему: «Victim and witness support mechanisms in a prosecution of war crimes cases in national and international level»

Спікер

25 березня 2024 року відбулася лекція від пані Alma Taso Deljkovic (Head of Witness Support Office The Court of B&H) на тему: «Victim and witness support mechanisms in a prosecution of war crimes cases in national and international level» для студентів 2 курсу ОП «Міжнародне право» у межах дисципліни «Процедури розслідування кримінальних справ в Україні та зарубіжних країнах».

Зустріч була ініційована професором кафедри порівняльного і європейського права Попком Вадимом Вікторовичем.

Зустріч

Пані Alma Taso Deljkovi розповіла про досвід Боснії та Герцоговини, а також інших європейських країн у сфері захисту жертв і свідків при розслідуванні воєнних злочинів.

«Victim protection mechanism is a new part of the criminal justice system, yet very important, because the worst thing is that both victims and witnesses sometimes end up completely alone after experiencing a court trial», — зазначила гостя.

Учасники

Студенти ставили дуже багато цікавих та актуальних запитань, зокрема стосовно можливостей імплементації схожих механізмів в Україні в майбутньому.