На спортивних майданчиках — ми переможці!
![перемога](/sites/default/files/styles/wide/public/2024-06/11_0.png?itok=eWYw1JXS)
Студентка першого курсу магістерської освітньої програми "Міжнародна журналістика" Марія Гичко (на фото) здобула перемогу на Відкритому чемпіонаті Києва з бойових мистецтв «Комбат самозахист ІСО» у категорії таїландський бокс. Змагання відбулися цими днями у столиці України.
«Це була складна, але особлива перемога для мене», — сказала Марія. — «Боротьба була непростою, адже рівень таїландського боксу в Україні дуже високий, але сьогодні удача була на моєму боці».
![переможець](/sites/default/files/inline-images/12_38.png)
За результатом переможного поєдинку Марія здобула звання не тільки чемпіонки Києва, а ще й кращого бійця турніру. Бажаємо студентці ННІМВ Марії Гичко подальших перемог вже на міжнародному рівні!