Яким має бути сучасне освітнє середовище в Україні?
Це питання стало однією з ключових тем конференції «Освіта нової України 2.0» за участю Міністра освіти і науки України Оксена Лісового, керівників та викладачів закладів вищої освіти, лідерів громадської думки та старшокласників з різних регіонів України.
До конференції також долучилися представники Навчально-наукового інституту міжнародних відносин.
Оксен Лісовий наголосив на необхідності актуалізації освіти відповідно до потреб ринку праці. За словами очільника МОН, українська освіта залишається якісною, однак потребує модернізації інфраструктури — розвитку сучасних освітніх просторів і дослідницьких центрів.
«Україна — країна змін. І студентство має бути не спостерігачем, а рушійною силою розбудови нової України», — Оксен Лісовий.
Під час панельної дискусії в.о. ректора КНУ імені Тараса Шевченка Валерій Копійка поділився баченням розвитку українських університетів в умовах глобальної конкуренції та інтеграції до світового освітнього простору.
За словами Валерія Володимировича, головне — створити такі умови, щоб студенти обирали навчання в Україні не через обмеження, а тому, що тут вони можуть отримати якісну, сучасну та конкурентоспроможну освіту.
Майбутнє української освіти залежить від здатності поєднати якість, інновації та можливості для розвитку молоді в Україні.
