Захід "Відновлення та реінтеграція: стратегії для економічного розвитку та соціальної єдності"

анонс

Центр трансатлантичного діалогу запрошує студентів та викладачів Навчально-наукового інституту міжнародних відносин на захід "Відновлення та реінтеграція: стратегії для економічного розвитку та соціальної єдності".

• Дата: 2 липня, 2024
  •  Час: Реєстрація розпочнеться о 9:45, початок заходу о 10:00
  • Місце: Kyiv Hall, вул. Хрещатик, 25, м. Київ
  • Формат: офлайн
  • Організатор: Центр трансатлантичного діалогу (Transatlantic Dialogue Center)

Реєстрація обов'язкова за посиланням

Метою заходу є презентація результатів опитування мешканців Харківської та Херсонської областей, обговорення ключових результатів дослідження, а також нагальних питань відновлення та реінтеграції.

Центр трансатлантичного діалогу у партнерстві з Соціологічною групою «Рейтинг» провели оцінку процесу реінтеграції, виявили успіхи та прогалини у відновленні Харківської та Херсонської областей, а також проаналізували виклики, що стоять перед мешканцями деокупованих територій.

Під час заходу обговоримо наступні теми:

• Економічний розвиток областей: Як зміниться стратегічна спеціалізація прифронтових регіонів, та яке майбутнє чекає на місцевий бізнес?
  • Людський капітал: Яких спеціалістів потребують деокуповані території і як максимізувати залучення до відновлення місцевих жителів?
  • Відбудова: Темпи, виклики та міста майбутнього. Що необхідно Україні для забезпечення сталості процесу та повернення громадян?
  • Велике відновлення і децентралізація: Як розподіляється планування між центральною владою і місцевими громадами. Де децентралізація сприяє відбудові, а де заважає?
  • Ключ до єдності: Що заважає українцям порозумітися? Налагодження міжрегіонального діалогу і подолання різниці досвідів війни.