Департаменти та клуби Ради студентів

Інформаційний департамент

Інформаційний департамент займається веденням соціальних мереж Ради студентів. Складається із таких відділів:

 • Копірайтерський відділ: написання текстів для дописів, що розміщуються на інформаційних ресурсах РС
 • Дизайнерський відділ: створення візуалу для дописів, що розміщуються на інформаційних ресурсах РС
 • Тікток відділ: зйомка відео для тікток-акаунту РС

Соцмережі Ради студентів:

Telegram
Instagram
LinkedIn
TikTok
YouTube
Facebook

Освітній департамент

Освітній департамент задає драйв та показує, що освіта — це не лише про нудне завчання конспектів та незрозумілу теорію. Ми доводимо, що процес навчання може бути цікавим, захопливим та різноманітним, адже банальність — не наша тема! Кожен може проявити свої таланти в будь-якому з 3 відділів: редакторському, медіа та організаційному!

Тебе чекають зустрічі з представниками різних сфер, цікаві квести з подарунками, а також пізнавальні публікації, щоб точно захопити твоє сердечко.

Ми віримо, що освіта — не черговий термін з Вікіпедії, а невідʼємна частинка життя кожної людини, тож метою нашого департаменту є зробити цю частинку драйвовою та цікавою!

Сторінки Освітнього:
Facebook
Instagram
Telegram

E-mail: eduiir.corporate@gmail.com 

Культурний департамент

Культурний департамент — це велика родина талановитих студентів, для яких культура — це не просто захоплення, а спосіб життя, вони не мислять свого буття без запальних творчих задумів, найяскравіших ідей та сміливих рішень! 

Музиканти, танцівники, літератори, театрали, смм-ники, піарники, стилісти, подкастороби, мовознавці — 9 таких різнобарвних і водночас обʼєднаних спільною пристрастю відділів, де кожен зможе віднайти себе:

 • Музичний;
 • Літературний;
 • Театральний;
 • Танцювальний;
 • SMM;
 • Vogue;
 • PR;
 • Подкасти;
 • Культура мовлення.

Цікавезні зустрічі з діячами культури, теплі літературно-музичні вечори, чарівні камерні виступи, палкі творчі дискусії й просто незабутні враження в колі заряджених, по-справжньому закоханих у мистецтво, неймовірних людей. Людей, які разом підкорюють культурні вершини, адже, як колись сказав французький письменник Андре Мальро: «Культуру не можна успадкувати, її треба тільки завоювати»!

Соцмережі Культурного за посиланням

Юридичний департамент

Право і навіть трішки більше

Хочеш бути крутим, як Сол Гудман? Цікавишся правом? Мут-корт та ЄСПЛ для тебе не набір букв?

Ми займаємось правничою освітою, популяризацією юриспруденції серед студентства ННІМВ та організовуємо різноманітні заходи на тему права, що налічують панельні дискусії, дебати, зустрічі із цікавими гостями та навіть наукові конференції! 

Юридичний департамент складається із таких відділів:

 • Відділ просвітньої діяльності – генерація освітнього контенту, написання текстів для постійних рубрик в Інстаграмі та Телеграмі
 • Відділ ОСС та партнерства – організація заходів та зустрічей, робота з ОСС, взаємодія з іншими організаціями РС, обробка звернень студентів і надання базових консультацій
 • Відділ СММ та медіа – обробка текстів та створення картинок для соціальних мереж Юридичного департаменту

Юридичний показує, що право – це легко й цікаво для будь-кого!

Соцмережі Юридичного:

Telegram
Instagram
LinkedIn 

Спортивний департамент

СпортДеп ІМВ – більше, ніж спорт

Спортивний Департамент ННІМВ – популяризація спортивного руху та забезпечення активного і всебічного розвитку студентської спільноти. 

СпортДеп РС ННІМВ:

 • проводить власні заходи: благодійні ігри, турніри, зустрічі, екскурсії тощо;
 • організовує разом із Кафедрою фізичного виховання КНУ змагання (на рівні інституту та університету) та тренування. Детальніше можеш дізнатися у Спортивному Гайді
 • веде медійно-освітню діяльність: підбірки новин у сторіс; календар спортивних змагань, які можуть бути цікавими; пости з підсумками турнірів і всім, що може бути корисно для міжнародника.

Соцмережі Спортивного:

Telegram
Instagram
Facebook
X (Twitter)
YouTube

Науковий департамент

Науковий департамент, перш за все, займається організацією студентських наукових конференцій та кооперацією з іншими інститутами заради розвитку наукової думки студентства. 

Також ми проводимо моделі (G20, NATO, UN), зустрічі з фахівцями з політології та міжнароднних відносин і проводимо соціологічні дослідження за запитами наших студентів.

Telegram

Екологічний департамент

Екологічний департамент сприяє поширенню знань про екологію та робить це цікаво! Складається із трьох відділів: копірайтингу та дизайну, пошуку можливостей та організації зустрічей та івентів.

Екологічний проводить зустрічі зі спікерами-професіоналами у сфері екології, а також організовує різні заходи, наприклад, толоки.

Важливим досягненням Екологічного департаменту є розвиток сортування сміття в гуртожитку №20.

Соцмережі Екологічного: 

Telegram
Instagram

Волонтерський департамент 

Волонтерський департамент займається поширенням волонтерства серед студентів та благодійною діяльність. Департамент має три відділи: благодійних зборів, організаційний та інформаційний.

 • Перший просуває збори на ЗСУ: влаштовує розіграші та інші активності такі, як: адвент-календар донатів, друк за донат. До діяльності цього відділу також належить, наприклад, збір солодощів до Дня Святого Миколая для військових.
 • Організаційний влаштовує зустрічі з різними особами, які мають відношення до волонтерства або благодійні заходи, як, наприклад, тренінг з медицини. Також цей відділ організовує виготовлення речей, необхідних для ЗСУ, таких, як: хімічні грілки чи окопні свічки.
 • Інформаційний відділ чаклує над телеграм та інстаграм каналами, де повідомляє про зустрічі, збори та про інші активності департаменту, а також веде інформаційні рубрики, пов'язані з волонтерством.

Твори добро разом з Волонтерським:

Telegram
Instagram

Міжнародний департамент

International Department – це департамент, який бере на себе відповідальність просвітлювати іноземців та українців щодо України, висвітлювати акти російської аргесії, розповсюджувати новини й допомагати в інформаційному варіанті здійснювати мобільність студентів ННІМВ.

До нашого департаменту входять: автори, перекладачі, дизайнери.

Серед наших рубрик Ви можете побачити: 

 • "Acts of Genocide against Ukrainian nation"
 • "Special day in the past"
 • "Foreign universities"
 • "Ukrainian treasures"
 • щоденна рубрика "InterDep Digest"

Соцмережі Міжнародного:

Telegram
Instagram

Департамент партнерства

Комунікувати зі стейкхолдерами, пітчити студентське врядування топовим компаніям України, запрошувати найкрутіших партнерів до ННІМВ – це про наш Департамент партнерства. 

У структурі діють цілих дві суперкоманди: 

 • перша шукає "друзів ННІМВ" у різних галузях бізнесу та громадського сектору на чисельні заходи Інституту;
 • друга – майстри з "готування шикарних історій", тобто пітчингу студентських ідей. 

Без підтримки нашого Департаменту не відбувається жодний студентський захід, тож ми постійно налагоджуємо та розширюємо взаємодію із нашими партнерами, щоб вдосконалювати якість студентських ініціатив.

Соцмережі Департаменту партнерства:

Telegram
Instagram

 

Книжковий клуб

Книжковий клуб ННІМВ – це клуб, що популяризує читання у студентському середовищі ННІМВ. 

Наша діяльність буде цікава тим, хто не уявляє свого життя без книжок. Щомісяця ми обираємо нову книжку, яку читаємо протягом місяця, щоб потім зібратися, обговорити її та поділитися враженнями. 

На наших сторінках у соціальних мережах можна прочитати цікаві факти, пов'язані з книжками, авторами, популяризаторами літератури та книговидавництвом. 

Ми також займаємося організацією зустрічей з цікавими спікерами, які безпосередньо дотичні до світу літератури.

Соцмережі Книжкового клубу:

Telegram
Instagram

Політико-дипломатичний клуб "Ambassador"

Політико-дипломатичний клуб "Ambassador" – це організація, де кожен міжнародник зможе знайти себе.

Серед активностей, які ми організовуємо, особливо виділяються зустрічі з цікавими фаховими спікерами. Це видатні українці, що докладають зусиль до розвитку нашої країни, а також іноземні гості, готові поділитися досвідом. Клуб активно розширює зв’язки з міжнародними партнерами: університетами та студентськими організаціями за кордоном.

Зараз Амбасадор складається з чотирьох департаментів, кожен з яких виконує свою особливу функцію: 

 • адміністративний департамент, 
 • департамент зовнішніх зв’язків, 
 • PR-департамент,
 • дипломатичний корпус. 

Також є такий орган, як колегія, яка складається з Голови клубу та Голів департаментів, які разом обговорюють усі проблеми та визначають стратегію розвитку Ambassadorʼу.

Соцмережі Політико-дипломатичного клубу "Ambassador":

Telegram
Instagram
Facebook

IIR Debate Club

Don’t raise your voice, improve your argument!

IIR Debate Club — це один із найбільших дебатних клубів в Україні. На засіданнях клубу студенти розвивають навички дебатування та практикують британський парламентський формат дебатів. 

Клуб організовує тренінги від українських та іноземних досвідчених дебатерів, дебатні раунди, а також неформальний тімбілдинг. Члени клубу регулярно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних дебатних турнірах, де успішно представляють ННІМВ та стають фіналістами, переможцями і топ-спікерами. 

Клуб складається з трьох відділів: HR, SММ та координація.

Соцмережі IIR Debate Club:

Telegram
Instagram
Facebook

IIR Speaking Club

Speak up, Stand out! 

Ця фраза виражає сутність IIR Speaking Club, який є моделлю мовного середовища для підняття мовного рівня серед студентів ННІМВ у дружній атмосфері. 

Наші головні цілі: 

 • розвиток вільної комунікації іноземними мовами серед студентів ННІМВ, 
 • соціалізація шляхом обговорення буденних та професійних тем, 
 • надання студентам можливості здобути ораторські навички,  
 • організація дискусій з native speakers, 
 • надання студентам можливості практикувати мову для академічної мобільності та працевлаштування в майбутньому.

Наразі в IIR Speaking Club функціонують мови: 

 • англійська, 
 • іспанська, 
 • французька, 
 • німецька, 
 • італійська 
 • у планах китайська, турецька, відновлення арабської.

IIR Speaking Club влаштовує цікаві колаборації з іншими департаментами нашого інституту, а також іншими навчальними закладами, щоб студенти мали змогу поговорити про культуру чи спорт мовою, яку вони вивчають.  

Окрім зустрічей, учасникам клубу доступні Телеграм-канали різних мов, де регулярно публікуються підбірки слів, виразів та інша корисна інформація.

Діяльність нашої організації  зосереджено на 4 відділах: 

 • відділ модераторів (модератор має  підготувати матеріали для зустрічі та координувати її), 
 • відділ дизайнерів
 • відділ копірайтерів
 • адміністративний відділ (участь в організації очних заходів). 

Посилання на Телеграм-канали:

IIR Moot Court Society

Moot Court Society — це клуб по інтресах... Судових інтересах!

Саме з нами ти зможеш дізнатися, що таке судові змагання, тобто Moot-courts, набути навичок для участі в них та навіть їх організувати і побачити зсередини цей процес.

Основна діяльнісь та бенефіти департаменту:

 • Організація лекцій з досвідченими юристами для підготовки до мут-кортів (усні раунди — мистецтво спікінгу, письмові раунди - рісьорч законодавства, написання стейтментів)
 • Організація мут-кортів 
 • Надання можливості бути бейліфами (тобто бути тайм-кіперами та мати можлиівість слухати представлення позиції учасників) на всеукраїнських мут-кортах
 • Дослідження та написання рубрик з Legal English

Соцмережі IIR Moot Court Society:

Telegram
Instagram

Business Центр ІМВ

Головною ціллю організації є популяризація бізнес-освіти та фінансової грамотності серед студентів. Для цього Business Центр ІМВ працює в напрямку комунікацій та медіа. 

У межах напрямку комунікацій Business Центр ІМВ організовує зустрічі з підприємцями, стартаперами, фахівцями з реальним досвідом, які допомагають розібратися із механізмами бізнес діяльності та діляться особистим досвідом зі студентами під час лекцій, воркшопів та сесій питання-відповідь. 

У межах медіа-напрямку Business Центр ІМВ проводить просвітницьку роботу та публікує контент у соцмережах, що допомагає дізнатися більше про бізнес.

Соцмережі Business Центр ІМВ:

Telegram
Instagram

FemClub IIR

Чим займаємося?
Основна ціль — інформувати студентів_ок Інституту про фемінізм, жінок, та події й можливості, пов'язані з ними

Дві ланки роботи: 

 • проведення заходів, пов'язаних з фемінізмом (як-от фемквартирники - тематичні вечірки);
 • інформаційна діяльність у наших соцмережах на тему жінок і фемінізму.

Відділи:

 • відділ SMM (займається створенням і вичиткою постів у соцмережі),
 • відділ проведення подій (займається організацією подій та комунікацією з партнерами),
 • HR-відділ (займається командою та її внутрішніми питаннями).

Соцмережі FemClub IIR:

Telegram
Instagram

Japanese Culture Club of IIR 

Наш студентський клуб успішно об'єднав прихильників японської культури та аніме, вирішивши розширити свою діяльність. 

Ми активно розширюємо свою діяльність, публікуючи інформаційні пости на різноманітні теми, від політики до аніме. Організовуємо походи в кіно та тематичні заклади, сприяючи новим знайомствам. 

Клуб вже встиг провести кілька масштабних заходів, включаючи онлайн зустрічі з блогерами, квести з призами та зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Японії в Україні. 

Клуб прагне надавати різноманітні можливості для зацікавлених студентів, що посприяє розвитку і популяризації японської культури серед університетської спільноти.

Соцмережі Japanese Culture Club of IIR:

Telegram
Instagram

Mnemolove

Brilliance starts with memory

Діяльність клубу полягає в поширенні знань про нашу памʼять, мозок та інтелект, а також лайфгаків із розвитку памʼяті. 

Ми водночас діємо як медіа, висвітлюючи цікавинки на тему мозку, і як організатори офлайн-тренінгів із розвитку мозку та здібностей нашої памʼяті.

Ми — прихильники застосування яскравих асоціацій, емоцій та уяви, і ми НЕ віримо, що вчитися — це завжди нудно.

Соцмережі Mnemolove:

Telegram
Instagram
TikTok

IIR Stories of War

Зберігаємо історії війни на згадку про минуле та прокладаємо шлях до процвітаючого майбутнього!

У межах клубу ми збираємо та поширюємо історії війни, розказані людьми з абсолютно різним бекграундом, в Україні та за її межами, а також залучаємо молодь до подолання викликів воєнного стану. 

Запитаєте, як саме ми це робимо? Тоді відповідаємо: ми проводимо практичні та освітні заходи на різноманітну тематику, релевантну в контексті війни (від тактичної медицини до практикумів з перекладу статей та інтерв'ю), влаштовуємо зустрічі з фахівцями галузей, на які прямо чи опосередковано впливає війна, долучаємося до благодійних зборів та багато іншого!

Клуб має 4 основні відділи: 

 • редакційний, 
 • аналітичний, 
 • організаційний, 
 • SMM-відділ. 

Ми раді бачити кожного, хто бажає долучитися до позитивних змін, як у нашій команді, так і на заходах та у соцмережах SOW!

Соцмережі IIR Stories of War:

Telegram
Instagram

Центр карʼєри

Центр карʼєри займається пошуком вакансій та стажувань для студентів, співпрацює з компаніями, організаціями та урядовим кварталом.

Соцмережі Центру карʼєри:

Telegram
Instagram