Philanthropists

Image
Старик
Старик Михайло Григорович
випускник ІМВ 2013 року

"Я вдячний Інституту за ті знання, які я отримав. Інститут дав мені надійних друзів, нові орієнтири в житті, нові можливості в кар’єрі. Сподіваюсь і вірю в те,що більшість випускників ІМВ відгукнуться на звернення директора Інституту й підтримують становлення та розвиток Ендаументу в ІМВ. Мій внесок направляю на розвиток бізнес освіти в Альма-матер!"

Image
Салтикова Марія Тарасівна
Салтикова Марія Тарасівна
випускниця ІМВ 2012 року

"Важко переоцінити роль альма-матер у становленні як професіонала, так і, загалом, повноцінної особистості.

По закінченні нашого Інституту, розпочавши професійну кар'єру, починаєш розуміти, що вибір навчального закладу та інвестиція в особисте майбутнє були зроблені вірно.

І, як у людини, небайдужої до країни, яку ми спільно творимо, виникає бажання проінвестувати вже в майбутнє наступних поколінь.

Вірю, що ІМВ - один з нечисленних навчальних закладів України, здатних бути на рівні найкращих світових. І знаю, що є небайдужі люди, готові цьому сприяти. Рада бути серед них".

Image
Буряк Гліб Сергійович
Буряк Гліб Сергійович
випускник ІМВ, кандидат економічних наук

"Внески до благодійного Фонду власного навчального закладу - це нагода в першу чергу для інвестора - можливість допомогати із задоволенням. Присвятивши ІМВ половину життя, неможливо розірвати ці зв'язки, тому зараз, зробивши внесок у розвиток Інституту, я інвестую у себе, у майбутнє таких саме студентів, яким я був і, хочеться вірити, залишився".

Image
Ткаченко Єгор Віталійович
Ткаченко Єгор Віталійович
випускник ІМВ

"Після того, як я вніс пожертву до Фонду розвитку Інституту міжнародних відносин (ІМВ) я хотів би пояснити, що мене до цього спонукало.

Одним з мотивів безсумнівно була та є вдячність Інституту за отриману можливість розвиватися інтелектуально та як особистисть. В Україні знайдеться мало ВНЗ, які б відкривали стільки дверей, надавали б стільки можливостей, як ІМВ. Рівня підготовки та досвіду, що я отримав під час навчання, вистачило для того, щоб вступити до Бізнес-школи Колумбійського університету, одного з найкращих університетів у США та всього світу. Я вдячний колективу викладачів Інституту міжнародних відносин за їхню наполегливу працю, високий професіоналізм та самовіддачу в роботі зі студентами. Особливу подяку висловлюю викладачам кафедри міжнародного бізнесу за отриману можливість розвивати теоретичні знання та практичні навички в сфері міжнародного маркетингу, маркетингових досліджень та статистики.

Проте, у першу чергу, моя пожертва – це вираз мого бажання змінити щось на краще в самому Інституті. Адже для провідних вищих навчальних закладів США та світу внески студентів та випускників – це не просто символ подяки, це щось набагато більше. Це фінансова незалежність ВНЗ, це здатність вкладати гроші у такий спосіб, який би найкращим чином сприяв підтримці вільнодумства, креативності та творчості у всіх сферах академічного життя студентів та викладачів. Такі внески - це інструмент фінансування стипендій, надання фінансової допомоги малозабезпеченим студентам, фінансування досліджень, залучення й винагородження найкращих спеціалістів та викладачів, розвитку інфраструктури, підтримки міжнародної співпраці.

Без таких ресурсів Інститут міжнародних відносин фізично не може досягти якісного рівня таких відомих університетів, як Гарвард, Стенфорд, Колумбійський та ін., де фонди розвитку сягають мільярдів доларів.

Таким чином, мені здається, що настав час хоча б потрошку втілювати досвід західних колег, для яких пожертви вдячних студентів та випускників стають одним з основних джерел фінансування. Сподіваюся, що мій внесок посприяє тому, що й ІМВ у майбутньому зможе похвалитися таким досвідом".