Майстер-клас із засновником групи YouTube-каналів «OmTV»

Майстер-клас

Днями у межах навчальної дисципліни «Міжнародні медіакомунікації» освітньої програми «Міжнародні комунікації» засновник групи YouTube-каналів «OmTV» та «OmTV UA» Олександр Омельчук провів майстер-клас для студентів 4 курсу бакалаврату.

Під час розмови гість поділився історією створення своїх YouTube-каналів та запропонував власне бачення успішної діяльності та свою комунікативну стратегією. О. Омельчук назвав головною умовою зростання авдиторії каналу – його постійне наповнення новим контентом, який відповідає інтересам споживача

Майстер-клас

О. Омельчук фокусував увагу на питанні провідної ролі штучного інтелекту, який може докорінно змінити систему освіти, змінивши й інші складові повсякденного життя.

«Якщо ви хочете обійти конкурентів та доносити власні меседжі у Мережі - ви повинні враховувати те, що буде післязавтра. Напевне – це штучний інтелект та додана реальність», - наголосив гість. Тези дискусії стали предметом для підготовки питань семінарського заняття, де гість вже буде у якості фахівця, який оцінить підготовлені студентами доповіді.