Дайджест 2018 року

2018

Січень 2018

11 січня 2018 р. професор кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин Філіпенко А.С. презентував лекцію на тему "Міждисциплінарні дослідження: основні принципи" в університеті Джавахарлала Неру (м. Делі, Індія).

 

24 січня 2018 відбувся випуск магістрів 7 англомовних програм Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

30 січня 2018 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Інститутом міжнародних відносин та освітньою платформою «Legal High School».

 

У січні-лютому 2018-го року студенти і викладачі більшості структурних підрозділів КНУ мали нагоду провадити освітню діяльність у нових форматах навчання, зокрема проводили у цей період практику, консультації студентів із написання курсових і дипломних робіт тощо. Користуючись такою можливістю, вдалося напрацювати інноваційні, але ефективні методи освіти та набуття практичних навичок.

 

Лютий 2018

З 3 по 11 лютого 2018 року численна делегація студентів та викладачів Київського Інституту міжнародних відносин взяла участь у міжнародній освітній програмі з європейських студій, практики перекладу та парламентаризму, організованої французькою НУО «Україна в Європі». Головними цілями цієї навчальної подорожі було ознайомлення з роботою інституцій Євросоюзу та Ради Європи, історією європейського будівництва, парламентською системою Франції, знайомство з роботою департаментів перекладу Єврокомісії,  її мовним функціонуванням та практичними навичками перекладу у сфері євроінтеграції, ознайомлення з роботою дипломатичних представництв України за кордоном та можливостями навчання у французьких та європейських вишах для українських студентів. За шість днів студенти ІМВ відвідали вісім інституцій і побували на щорічному Ярмарку з європейських студій в Брюсселі - EU Studies Fair 2018.

 

5 лютого 2018 року делегація ІМВ відвідала Меморіал Нюрнберзького трибуналу у Нюрнберзі, де ознайомилася, зокрема, з цікавими оригінальними документами і історичною хронікою з Нюрнберзького процесу.


6 лютого 2018 року українські студенти провели насичений день у Страсбурзі з відвідуванням Ради Європи, Європейського суду з прав людини та парламентської сесії Європарламенту. У Раді Європи делегація ІМВ відвідала зал засідань ПАРЄ і прослухала змістовну лекцію пана Романа Шлапака. Пан Роман розповів про функціонування інституцій Ради Європи загалом і потім більш предметно зупинився на роботі антикорупційного органу - GRECO (Групи держав по боротьбі з корупцією), де він працює. Того ж дня українська делегація відвідала ЄСПЛ і прослухала грунтовну лекцією його співробітниці пані Дар'ї Пістряк про роботу цього важливого органу і специфіку розгляду справ від українських позивачів. Зрештою, ввечері делегація ІМВ відвідала поточну пленарну сесію Європарламенту у Страсбурзі і прослухала чудову лекцію британця пана Генріха Васунга про роботу Європарламенту і виклики, які ставить перед ЄС вихід з нього Великої Британії. 


7 лютого 2018 року делегація ІМВ відвідала Сенат Французької республіки. Цей навчальний візит відбувся на запрошення сенатора Ерве Море, голови міжпарламентської групи дружби « Франція - Україна » французького Сенату. Українські студенти мали змогу відвідати засідання Сенату (де у той час обговорювалися і голосувалися правки до проекту закону про вищу освіту) і здійснити цікаву екскурсію Люксембурзьким палацом, ознайомитися з його палацу та сучасним функціонуванням верхньої палати французького парламенту.


8 лютого 2018 року майбутні українські дипломати побували у Посольстві України у Франції, де зустрілися з надзвичайним та повноважним Послом України у Франції Олегом Шамшуром та політичним радником паном Романом Тодером. Студенти ІМВ дізналися про поточний стан відносин України з Францією і отримали відповіді на всі запитання.


9 лютого у Брюселі делегація ІМВ прослухала чотири змістовні лекції у двох ключових інституціях Євросоюзу: Європейській комісії та Раді ЄС. У рамках візиту до Європейської комісії пані Віржінія Меркурі з Головного управління Комунікації Єврокомісії розповіла про діяльність Європейської комісії як політичного виконавчого органу Євросоюзу, а потім пан Пйотр Лігай, перекладач з Головного управління усного перекладу ознайомив присутніх з організацією служби перекладу Європейської комісії і проінформував про вимоги до перекладацької діяльності, інструменти і практичні аспекти роботи перекладача. У другій половині дня 9 лютого делегація ІМВ навідалася до головної будівлі Ради Євросоюзу (Justus Lipsius), де дізналася про роль і повноваження Ради ЄС та Європейської Ради (лекція пана Вольфганга Барвінкеля, чиновника Генерального секретаріату Ради ЄС), а також про зовнішні відносини ЄС і, зокрема, роль дипломатії в контексті Східного партнерства (лекція пані Марти Витриковської, співробітниці Європейської служби зовнішньої дії).

 

15 лютого 2018 року в ІМВ ART HALL відбулося відкриття виставки картин "Діагностика душі" українського художника Анатолія Буртового. Куратором виставки була Ірина Олійник.

 

21-28 лютого 2018 р. в рамках Меморандуму про співпрацю ІМВ КНУ імені Тараса Шевченка і Академією вищої освіти Маніпал відбувся візит до Індії доцента інституту д.п.н. Борділовської О.А.

 

24-25 лютого у Києві відбувся міжнародний англомовний дебатний турнір "Kyiv Open 2018".  Протягом двох днів, семи дебатних раундів учасники з одинадцяти країн Європи та світу обговорювали актуальні теми, які виходять за межі молодіжної проблематики та охоплюють питання міжнародних відносин, політики, економіки, соціальної рівності, суспільної моралі тощо. До команди суддів належали дебатери-переможці та фіналісти Світового Чемпіонату з дебатів.

 

26 лютого 2018, у день, коли ми згадуємо початок окупації АРК та м. Севастополь Російською Федерацією, а також у День спротиву окупації Криму Інститут міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка підписав Меморандум про співпрацю з Таврійський Національний Університет імені В. І. Вернадського, який після початку окупації перемістився у Київ.

 

Березень 2018

17 березня 2018 в Інституті міжнародних відносин відбувся День Відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їх батьків.

 

21 березня, в ІМВ відбулися зустріч з адміністрацією Інституту та лекція для студентів представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ - Гарлема Десіра.

 

22 березня 2018 року навчально-науковим центром «Синтез» ІМВ спільно з кафедрою теорії та історії соціології КНУ ім. Т.Шевченка було проведено науково-теоретичний семінар «СУПЕРЕЧНОСТІ СТРУКТУРНОЇ ТРАНСФОРМАЦІЇ УКР СУСПІЛЬСТВА В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЇ».

 

23 березня 2018 року студентка 2 курсу магістратури, спеціальності «Міжнародні економічні відносини» (спеціалізація «Міжнародна комерція») Мирошниченко Анастасія стала переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

 

23 березня стартував пілотний курс УГСПЛ «Правозахисний практикум» для студентів Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

 

25 березня 2018 року в Національному авіаційному університеті на базі кафедри англійської мови та перекладу відбувся ІХ Міжвузівський конкурс молодих перекладачів, де студенти Інституту посіли призові місця.

 

26 березня в Інституті міжнародних відносин відбулася зустріч студентів із Надзвичайним і Повноважним Послом Італії в Україні Давіде Ла Чечиліа, організовану політико-дипломатичним клубом Ambassador.

 

27 березня Інститут міжнародних відносин відвідав Глава представництва НАТО в Україні Александер Вінников.

 

27 березня до Інституту міжнародних відносин завітали студенти Лондонської школи економіки.

 

29 березня, для студентів ІМВ відбулася перша лекція в рамках лекторію Української асоціації Римського клубу в КНУ імені Тараса Шевченка "У напрямку до етноцентричної економічної теорії та економічного розвитку".

 

30 березня 2018 року студенти відділення «Міжнародна інформація» мали змогу доторкнутися до практичної складової медійної діяльності: в Інституті міжнародних відносин відбулася зустріч з представниками телеканалу «Прямий».

 

Квітень 2018

2 квітня, відбувся «День щастя ІМВ», організований для того, щоб дозволити студентам відчути щастя на дотик, долучити їх до старого доброго способу привітання листівками.

 

3 квітня до нашої Alma Mater завітав повноважний посол Королівства Швеції Мартін Хаґстрьом.

 

5 квітня відбулася благодійна акція в ІМВ Подаруй дитині з дитячого будинку свято на Пасху - принеси Пасхальний набір або Кіндер.

 

5 квітня відбувся дистанційний майстер-клас у форматі Skype-конференції за участі студентів 3-го курсу спеціалізації «міжнародні медіакомунікації» та випускниці нашої спеціальності Валентиною Полуніною.

 

13 квітня, в ІМВ відбувся заключний етап Всеукраїнського конкурсу наукових робіт зі спеціальності «Міжнародні економічні відносини», в якому взяли участь 15 студентів із 13 ВНЗ України.

 

14 квітня у КНУ відбулася масштабна подія – Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей – КНУ Expo-2018.

 

18 квітня в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшла міжнародна науково-практична конференція "Інтереси України в Азії".

 

18 квітня у стінах ІМВ відбулася зустріч із Надзвичайним та Повноважним Послом Федеративної Республіки Німеччина в Україні Ернстом Вольфгангом Райхелем для обговорення перспектив розвитку українсько-німецьких відносин.

 

17-19 квітня в рамках освітньої програми «Європейські студії», що реалізується ІМВ за підтримки Фонду Якемтчука (Бельгія) проведено цикл лекцій професора Католицького університету м.Левен Жана Де Рейта на тему «Зовнішньополітична діяльність ЄС».

 

20 квітня об 11:10, в ІМВ відбулася лекція Ануара Аязбекова на тему "Політика ядерного роззброєння Казахстану в 1991-1992 роках".

 

20 квітня до нашого інституту з цікавою лекцією завітали гості з найбільшої в Україні та Східній Європі рекламної мережі Adwise.Agency.

 

В рамках ІIR Green Days 21 квітня пройшов суботник на території Інституту міжнародних відносин та гуртожитку.

 

24 квітня 2018 року було урочисте відкриття Centre for Arabic Studies (Центр Арабських Студій) під патронатом Посольства ОАЕ в Україні в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

24 квітня 2018 року на базі Інституту міжнародних відносин було проведено Круглий стіл «Медіаетика як основа професійних стандартів: про журналістику і псевдожурналістику».

 

Студенти Інституту міжнародних відносин Халавка Остап та Салюк Денис, Олександр Краєв, Карина Рогуля, Анна Крутова, Анастасія Синиця, Олена Ковальчук, Лоліта Лежаніна, Ігор Чичиркоза, Данило Недвецький, взяли участь у Українському молодіжному безпековому форумі, що проходив 25-27 квітня 2018 р. у Черкасах. Запрошеними гостями на форумі були колишні міністри закордонних справ України та Литви, представники української влади, військові із Канади та Литви, а також експерти із НАТО .Загалом участь у форумі прийняли близько 60 студентів з різних ВНЗ України.

 

26 квітня, об 11:10 в ІМВ відбулася зустріч студентів з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні Гела Думбадзе.

 

Професори Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка д.е.н. Заблоцька Р.О. та д.і.н. Яковенко Н.Л. в рамках програми Еразмус+ прочитали курси лекцій в Університеті Нікосії (Кіпр).

 

Професор Югрен Келлер (Університет імені Фрідріха Александра, Ерланген-Нюрнберг, Німеччина) оприлюднив результати іспиту в рамках курсу лекцій «Міжнародні фінанси», котрий прослухали студенти ІМВ в березні 2018 року.

 

Травень 2018

3 травня 2018 року відбулася поїздка до будинку з літніми людьми, школи та дитячого садочку у селі Орлівка. Вже 15 років поспіль, кожної весни та осені Інститут міжнародних відносин Київського Національного університету імені Т. Шевченка надає допомогу школі, дитячому садку та будинку ветеранів в селі Чернігівської області Орлівка.

 

5 травня 2018 року в Інституті міжнародних відносин відбувся Благодійний бал. Відкривав бал грандіозний полонез, в якому брали участь спеціально відібрані дівчата і молоді люди. Після відкриваючого полонезу дебютанти танцювали веселу польку і закінчили свій виступ вальсом. Головним критерієм відбору учасників було уміння танцювати, зокрема виконувати правосторонній і лівобічний поворот вальсу. Додатковими критеріями також виступали костюми. 13 прекрасних пар Інституту міжнародних відносин.

 

10 травня в ІМВ прочитала лекцію Начальник політичного, економічного та інформаційного відділів посольства ОАЕ В Києві Наджла Аль-Раїс для студентів-арабістів.

 

16 травня об 11:10, в ІМВ відбулася лекція пана Романа Опімаха, виконавчого директора Асоціації газовидобувних компаній України.

 

16 травня, в ІМВ відбулася Міжнародна наукова конференція "Українсько-польські відносини в умовах гібридних загроз безпеці" під патронатом Посольства Республіки Польща в Україна та Посольства України в Республіці Польща.

 

17 травня о 9:30, в ІМВ відбувся майстер-клас Томаса Сіллесена, голови Ради директорів данської інноваційної компанії BIIR Wooden Horse.

 

17 травня 2018 р. в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся міжнародний науковий симпозіум «Міждисциплінарність у міжнародних відносинах: теорія, методологія, практика».

 

18 травня, в ІМВ в Open Space відбулася зустріч з Ігорем Уваровим на тему "Історичне повернення нащадка дворянської сім'ї Уварових в Україну і його самоідентифікація через возз'єднання з родом".

 

18 травня відбулося відкриття виставки картин Андрія Копчака "Синтез думок" Приємна атмосфера та прекрасні роботи українського митця і все це під класичну музику. Виставка триватиме до 4 червня 2018 в ІМВ ART HALL.

 

22 травня в Інституті міжнародних відносин відбувся Благодійний ярмарок ІМВ, на якому збиралися кошти для дітей - сиріт у підопічних закладах ІМВ.

 

29 травня, у ІМВ відбулася лекція Дмитра Дубілета на тему: "Інформаційно-аналітична діяльність в сучасному світі: знайомство з аналітикою у фінансових структурах".

 

31 травня відбулася лекція для студентів Інституту міжнародних відносин професора Каліфорнійського університету, Берклі, Алана Ауербаха на тему: "Економіка, політика та міжнародні наслідки податкової реформи в США".

 

З 29 травня по 1 червня в ІМВ в рамках спільної з Левенським католицьким університетом магістерської програми European Studies було прочитано курс лекцій професора Люка ван Міделаар ‘Leadership in the EU. Institutional aspects’.

 

Червень 2018

1 червня, в ІМВ відбулося святкування 25-ої річниці заснування відділення МІ. Почесним гостем свята став Павло Зібров.

 

7 червня, в стінах ІМВ відбулося відкриття виставки картин "Династія", на якій були представлені роботи 4 митців: Артема Андрєйчука, Оксани Титенко, Олени Яковенко, Панаса Титенко.


14 червня в ІМВ відбулося нагородження студентів спеціальностей МЕВ та МБ, які відвідали курс професора Юргена Келлера з Університету Ерлангена-Нюрнберга.

 

22 червня, в ІМВ відбулося свято міжнародного права. У рамках свята, о 10 ранку - розпочалась конференція УАМП, на якій можна було почути ґрунтовні доповіді метрів вітчизняної науки про сучасний стан досліджень міжнародного публічного права, міжнародного приватного права та європейського права.

 

26 червня 2018 став особливим днем для багатьох, а саме для 208 випускників магістрів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 

Липень 2018

3 липня, в Інституті міжнародних відносин відбувся випуск бакалаврів 2018 року.

 

17 липня 2018 року Директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка урочисто вручив дипломи магістра, які студенти ІМВ отримали в рамках участі у програмі подвійних дипломів спільно з Університетом Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва).

 

Влітку в Інституті міжнародних відносин за сприяння ВГО «Українська асоціація економістів-міжнародників» відбулася Літня школа 2018. Програма заходу містила як навчальну, так і екскурсійну частини.

 

Вересень 2018

1 вересня 2018 року в ІМВ відбулася зустріч з Апостольським Нунцієм Клаудіо Гуджеротті за сприяння політико-дипломатичного клубу “Ambassador”.

 

6 вересня 2018 року до Інституту міжнародних відносин завітав Міністр інфраструктури України Володимир Володимирович Омелян.

 

11 вересня 2018, за сприяння The "O" Club в ІМВ відбулася друга лекція, присвячена можливостям навчання за кордоном.

 

11 вересня, у стінах ІМВ відбувся квест для першокурсників, організований Радою Студентів.

 

12 вересня 2018 року в ІМВ відбулася презентація локального осередку ELSA за сприяння Департаментаменту ініціатив та проєктів.

 

13 вересня 2018 року в ІМВ студенти мали змогу прослухати лекцію Хані Табша, виконавчого директора Рефракшн Ассет Менеджмент (Міжнародний інвестиційний фонд, Канада).

 

13 вересня в ІМВ пройшла подія, на яку чекали всі першокурсники, Ярмарка самоврядування.

 

13 вересня 2018 року у Залі Вченої ради відбулася зустріч магістрантів першого року навчання відділення Міжнародні відносини.

 

13 вересня 2018 року, в ІМВ відбулася зустріч з популярним та ексцентричним вітчизняним журналістом Миколою Вереснем, де студенти мали змогу задати власні питання і дізнатися про всі таємниці та проблеми сучасних мас-медіа.

 

14-16 вересня Клуб дебатів ІМВ брав участь у міжнародному турнірі Lviv Open 2018. 8 команд із нашого Інституту змагалися в англомовних раундах із гравцями з Польщі, Білорусі, Туреччини та України.

 

15 вересня покоління студентів ІМВ знову зустрілись в стінах альма-матер, щоб згадати про роки навчання, зустріти улюблених педагогів, поділитися думками щодо того, яке воно - життя після отримання диплому міжнародника.

 

17 вересня в ІМВ відбулася лекція директора Інституту світової політики Євгена Магди на тему: «Сучасні гібридні війни» за організації Політико-дипломатичного клубу «Ambassador».

 

17 вересня 2018 року першокурсники ІМВ відвідали презентацію Клубу дебатів, де на них чекав показовий раунд і вступний тренінг у дебати.

 

18 вересня 2018 року в ІМВ відбулася зустріч "Студентські роки на максимум. Як бути активним та встигати вчитися" з випускником Інституту, колишнім головою Ради Студентів Олегом Куликом.

 

18 вересня 2018 року в Інституті міжнародних відносин розпочався курс лекцій для студентів від Джона Сун Кіма з актуальної теми «Спілкування з керівництвом».

 

20 вересня — день танцівників в ІМВ. На задньому дворику кожен мав змогу спробувати себе в сучасних, а також у бальних танцях.

 

24 вересня в Інституті міжнародних відносин кожен бажаючий міг відвідати літературник «Осіння меланхолія». Учасники творчого заходу мали змогу декламувати вірші власного авторства або улюбленого поета.

 

25 вересня 2018 року, в ІМВ відбулася друга лекція від відомого американського бізнесмена у сфері IT Джона Сун Кіма, де студенти завершили тематичну частину «Спілкування з керівництвом».

 

26 вересня 2018 року, в Інституті міжнародних відносин пройшов круглий стіл «Дилеми зовнішньої політики України».

 

26 вересня 2018, в креативному IIR Open Space пройшла гра у всім відомому форматі «Who wants to be a Millionaire. IIR edition”.

 

27 вересня, в ІМВ, за організації Освітнього департаменту ІМВ, відбулася зустріч із журналістом, телеведучим, політиком, власником двох YouTube каналів, керівником інтернет-видання — Дмитром Гордоном.

 

28 вересня в Інституті міжнародних відносин під слоганом «Learn English!» пройшла зустріч із військовим аташе Канади в Україні Браяном Ірвіном, за організації політико-дипломатичного клубу "Ambassador".

 

28 вересня 2018 року, Кіноклуб ІМВ розпочав новий сезон із показу культової стрічки "The Breakfast Club".

 

29 вересня 2018 року вібдулася масштабна подія – КНУ EXPO-2018, Загальноуніверситетський День Відкритих Дверей: простір освітніх можливостей.

 

Жовтень 2018

2 жовтня 2018 року, в ІМВ відбулася лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Індії Маноджа Кумара Бхарті.

 

2 жовтня 2018 року, під керівництвом Катерини Балабаєвої відбулася чергова зустріч Розмовного Клубу ІМВ на тему: «Persuasion as a Marketing Tool».

 

4 жовтня 2018 року, в ІMB відбулася зустріч із президентом Freedom House Майклом Дж. Абрамовітцем, присвячена демократії та викликам, з якими вона сьогодні зтикається.

 

4 жовтня ми мали змогу долучитися до прекрасного. Адже саме в цей день в ІМВ проходила виставка українського художника Юрія Нагулка під назвою "Код нації 18".

 

5 жовтня 2018 року, студенти ІМВ взяли участь у ток-шоу "The Week" на телеканалі Прямий.

 

9-10 жовтня 2018 року, в ІМВ відбулося Інституційне моделювання НАТО за сприяння Фонду громадської дипломатії, посольства Литовської Республіки в Україні та Центру Інформації та документації НАТО в Україні.

 

10 жовтня 2018 року, в ІМВ відбулася публічна дискусія "Україна у Новій Європі: місце і місія", презентація збірки есеїв "Нова Європа".

 

10 жовтня 2018 року, в ІМВ відбулася лекція Наталії Адаменко "Основні правила ділового етикету".

 

11 жовтня в Інституті міжнародних відносин відбулася лекція Олександри Кладкової на тему: «Основи проектного менеджменту та SMM».

 

11 жовтня, студенти ІМВ мали можливість побувати всередині Кабінету Міністрів України та відвідати робочі кабінети Голови Ради Міністрів УРСР, а також залу, де відбуваються найголовніші засідання міністрів.

 

12 жовтня 2018 року в Інституті міжнародних відносин відбувся Круглий стіл, присвячений дню відкриття Америки.

 

12 жовтня у холі ІМВ відбувся концерт, організований Факультетом мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова.

 

16 жовтня 2018 р. відбувся майстер-клас з керуючим партнером консалтингової компанії Start Global, лектором Києво-Мигилянської Бізнес Школи Дмитром Швецем.

 

16 жовтня Центр арабських студій ІМВ провів для студентів майстер-клас одного з провідних дослідників-арабістів сучасної України – Завідувача відділу історії Азії та Африки Інституту всесвітньої історії НАН України В’ячеслава Олександровича Шведа.

 

16 жовтня 2018 року в Інституті Міжнародних Відносин відбулася лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Італії в Україні Давіде Ла Чечілія.


18 жовтня 2018 в Інституті міжнародних відносин пройшла міжнародна науково-теоретична конференція "Стратегічне позиціонування України в сучасному міжнародному просторі".

 

18 жовтня 2018 року відбулася благодійна поїздка у дитячий будинок «Чебурашка» пгт Рокитне, Київської області.

 

19 жовтня в ІМВ відбувся перший виступ танцювального колективу Департамент культури ІМВ «Крок вперед».

 

24 жовтня проф. Венсан Дюжарден, директор Інституту европейских досліджень, Католицького університету Лувена прочитав цикл лекцій для студентів освітньої програми «Європейські студії».

 

24 жовтня, в Інституті Міжнародних відносин відбулася лекція Олега Стоіка на тему: «Тайм-менеджмент проти продуктивності».

 

24 жовтня 2018 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася міжнародна наукова конференція «Вільна торгівля, протекціонізм, справедлива торгівля: за і проти».

 

25 жовтня 2018 року в Інституті міжнародних відносин відбулася щорічна науково-теоретична конференція «Актуальні проблеми міжнародних відносин».

 

25 жовтня 2018 року у ІМВ відбулася лекція Марка Гінзбурга на тему «Робототехніка, штучний інтелект і Україна».

 

25 жовтня 2018 року, історична подія - Вчена Рада Інституту міжнародних відносин на чолі з директором В.В. Копійкою вперше офіційно ухвалила Гімн студентів Інстутуту міжнародних відносин.

 

25 жовтня перед молоддю в Інституті виступив Марк Гінзбург – всесвітньо відомий українсько-американський бізнесмен, що має будівельний холдинг в Україні та інвестує у стартапи. Бажаючих поспілкуватись із такою людиною було справді багато. Гінзбург говорив про цивілізаційні зміни у суспільстві, які завжди були спричинені технологічними відкриттями. Свого часу революцію спричинили парова машина, друкарський станок, Інтернет, але зараз майбутнє за блокчейном і криптовалютою.

 

27 жовтня 2018 року в ІМВ відбувся майстер-клас Оксани Сікори на тему «PR на службі у дипломата: хто кого?»

 

30 жовтня 2018 р. відбувся майстер-клас з керівниками митно-логістичної компанії ВР-ГРУП Середою Володимиром та Калниболоцьким Романом.

 

30 жовтня в стінах Інституту міжнародних відносин відбулася зустріч з засновником консалтингових компаній BYZANTIUM та SWIDOM Максимом Упирякою.

 

30 жовтня 2018 року в ІМВ відбулася лекція Вероніки Дідусенко про рівність жінок та захист прав матерів.

 

30 жовтня в ІМВ пройшла лекція Інеси Блозовської, жінки, яка є дипломатом не за професією, а за покликом душі.

 

31 жовтня, у холі ІМВ відбувся благодійний Thrift Shop, де студенти продавали різноманітні товари, щоб придбати все необхідне для діток у дитячий будинок “Надія” у місті Прилуки.


Листопад 2018

5 листопада 2018 р. лекцію для студентів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка прочитала Ірина Марчук, доцент (Associate Professor) юридичного факультету Копенгагенського університету.

 

6 листопада 2018 року в Залі вченої ради Інституту міжнародних відносини був проведений круглий стіл на тему "Національна безпека України».

 

6 листопада в Інституті міжнародних відносин відбулася творча зустріч з відомим телеведучим та шоуменом Олександром Педаном.

 

7 листопада в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка була проведена зустріч Й.В. Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Кіпр в Україні пана Луїса Телемаху зі студентами.

 

7 листопада в Залі вченої ради Інстуту міжнародних відносин відбулася зустріч з Надзвичайним та Повноважним Послом Республіки Польща Яном Пєкло.

 

8 Листопада відбулася урочиста презентація підручника Олександра Рогача "Теорії міжнародного бізнесу".

 

12 листопада 2018 року, в ІМВ, відбулася зустріч з Сергієм Башлаковим - віце-президентом ТОВ "МТІ"(Intertop, Urban United, Marc O'Polo, Pandora та ін.). Також Сергій входить до топ-100 найбагатших людей України за версією журналу "Фокус".

 

13 листопада 2018 р. відбувся майстер-клас з керівником компанії OUTVED Михайлом Лесняком та партнером компанії Аркадієм Лесняком.

 

13 листопада 2018 року в ІМВ у рамках програм case studies провів лекцію Володимир Авраменко, засновник та власник кондитерської компанії "АВК КОНФЕКШІНЕРІ".

 

14 листопада 2018 р. Інститут міжнародних відносин виступив співорганізатором заходу в рамках проекту підтримки академічної доброчесності в Україні (SAIUP), який адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.

 

14 листопада в Інституті міжнародних відносин, у день першого снігу, пройшов неймовірно атмосферний літературний вечір.

 

15 листопада 2018 року в ІМВ відбувся майстер - клас від Андрія Демчука, екс-директора департаменту залучення інвестицій Мінекономрозвитку.

 

16 та 17 листопада 2018 року в Інституті традиційно відбулася Модель ООН.

 

20 листопада 2018 року в ІМВ відбулася лекція Євгена Клопотенка "Як зробити своє ім’я брендом".

 

21 листопада 2018 відбулася важлива для Інституту подія - підписання меморандуму про партнерство та співробітництво з Українською асоціацією зовнішньої політики.

 

21 листопада 2018 року в ІМВ була відбулася зустріч з представниками ГО AIESEC.

 

21 листопада 2018 року в Інституті міжнародних відносин відбулася зустріч з членом Ради з питань судової реформи при Президентові України та головним юристом ТОВ “Satellite” Юрієм Вахелем.

 

23 листопада 2018 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка була проведена науково-практична конференція «ЕКОНОМІЧНІ САНКЦІЇ У СВІТОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ».

 

26 листопада 2018 року в Інституті міжнародних відносин відбувся найочікуваніший захід цієї осені від Культурного департаменту – батл «Хто зверху? IIR Edition 2018».

 

28 листопада 2018 року в ІМВ відбулася лекція «Навчання за кордоном та кар‘єра в Україні», організована політико-дипломатичним клубом Ambassador та асоціацією «Професійний уряд».

 

29 листопада 2018 року ГО «Адвокат Майбутнього» та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка офіційно закріпили свою успішну співпрацю.

 

Грудень 2018

28 листопада – 1 грудня 2018 року викладачі ІМВ взяли участь у науковій програмі «Європейські дослідження: досвід для України», організованій Інститутом міжнародних відносин Варшавського університету та польським Фондом міжнародних досліджень.

 

4 грудня 2018 року до Інституту міжнародних відносин завітав Джордж Кент, заступник помічника держсекретаря США.

 

4 грудня 2018 року в Інституті відбулася зустріч із відомим антикорупціонером Денисом Бігусом.

 

7 грудня 2018 в Інституті міжнародних відносин відбулася лекція Андрія Руденка, відомого мотиваційного оратора та письменника.

 

10 грудня 2018 року до Інституту міжнародних відносин завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс.

 

14 грудня 2018 в ІМВ відбулося Відкриття виставки картин Тетяни Діденко "Мелодія радості".

 

20 грудня 2018 року вперше в історії Інституту відбулося урочисте святкування Дня працівників дипломатичної служби України.